Altın Örümcek Gazetesi

 • Web Oscarları 10. Kez Sahiplerini Buldu
  Yeni sayımızda En İyi Web Sitesi Ödülü’nü kazanan Turkcell dahil olmak üzere kendi kategorilerinde ödül almış birçok dijital medya ajans ve kurum yetkilileri ile sohbet etme şansı yakaladık.Ödül gecesi organizasyon sürecini,Halk Oylaması’na ait tüm detayları,yükselen bir iletişim aracı olan sosyal medyanın ne şekilde konumlandığını,Altın Örümcek’in sosyal medya platformunu ve kullanım stratejisini gazetemizin sayfalarından takip edebilirsiniz…

  Keyifle hazırladık, keyifle okuyun!

  Online okumak için tıklayın.

 • Web Dünyasının En Büyük Ödülü Altın Örümcek 10 Yaşında
  Altın Örümcek Gazete, Altın Örümcek’in 10. Yılı için, özel bir sayı hazırladı. Bu sayımızda 10. Yıl heyecanını yaşayan ve yarışma organizasyonunda görev alan DorukNet çalışanlarının duygu ve düşüncelerine yer verdik. İşin perde arkasını detaylandırdık. Ayrıca sayılarla Altın Örümcek bilgilerini, Altın Örümcek’e destek verenlerin, “En iyi” olarak seçilmiş çeşitli web sitelerinden yetkililerin, dijital medya ajanslarından çok sayıda önemli isimin de Altın Örümcek yorumlarını, 10. Yıl tebriklerini ve görüşlerini okuyabilirsiniz. Ünlü kategorisi birincilerinden yorumları, son teknoloji haberlerini Altın Örümcek Gazete’den takip edebilirsiniz.

  Keyifle hazırladık, keyifle okuyun!

  Online okumak için tıklayın.

 • İlk, tek, bağımsız: Altın Örümcek Web Ödülleri
  Dokuzuncusu düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri gecesinde 35 kategoride
  ödül dağıtıldı ve ödül töreni internetten canlı yayınlandı.

  Online okumak için tıklayın.

 • DorukNet’in düzenlediği yarışmaya bu yıl da yoğun ilgi bekleniyor… Web ve İnternet teknolojileri kullanılarak hayata geçirilen, kullanıcılar tarafından beğeni ve ilgi toplayan çalışmaların hak ettiği yeri bulması ve bu alanda yapılan yatırımların özendirilmesi hedefiyle DorukNet’in organize ettiği Altın Örümcek’in dokuzuncusu için kollar sıvandı. 2002 yılından bu yana Türkiye’nin gelişen web dünyası, Altın Örümcek’in yoldaşlığında hızla yoluna devam ediyor…
 • Halk favorilerini seçti…
  İlk 15 günde 10.000 SMS’in yollandığı oylama sonrasında, halk sevdiği sitelere destek verdi.
  Şimdi gözler Eylül 2010’daki 8. Altın Örümcek Web Ödülleri gecesinde.Toplam 32 kategoride Halkın Favorilerinin belirlendiği oylamaya bu yıl rekor bir katılım gerçekleşti. Halk Oylaması sonuçlarını,jüriler ile yapılan röportajları, internet kullanıcılarının eğilimlerini, yeni web tasarım trendlerini ve Türkiye’nin hangi adreslerde sosyalleştiği konularını Altın Örümcek gazetesinin Yaz 2010 sayısında bulabilirsiniz.
 • Web dünyasının Oscar’ları Altın Örümcek bu yıl 8. kez sahiplerine ulaşacak. Bu sekiz yıl içerisinde teknoloji, İnternet, bilişim dünyası hızla ilerlerken, DorukNet tarafından düzenlenen Altın Örümcek Organizasyonu da güncel olanı ve gelişmeleri yakalamaya çalıştı, çalışıyor.

  Bu yıl yine davetliler ve katılımcıları, geceye özel birçok etkinlik bekliyor ve organizasyon hazırlıkları tam hızıyla devam ediyor!

 • Web ‘ in en iyilerinin seçildiği Altın Örümcek Web Ödülleri unutulmaz bir geceye sahne oldu. Bu yıl bir ilkin gerçekleştiği Altın Örümcek Web Ödülleri’nde İnternet kullanıcılarının SMS oyları aracılığı ile seçimlerini duyurmalarına fırsat verildi ve böylece Halkın Favorileri belirlenmiş oldu.

  Gecenin finalinde sahne alan Mazhar Fuat Özkan, Turkcell Kuruçeşme Arenayı dolduran 3500 kişiye unutulmaz müzik ziyafeti sundu.